pánský krejčí

Ať už přesně víte, co chcete, anebo patříte k těm, kteří v oblasti módy a odívání potřebují poradit, u Adama Steinera jste vždy v dobrých rukou.

V pánském krejčovském salonu Adam Steiner si jednoduše můžete být jisti perfektním výsledkem. Nabízíme kvalitní módu, v níž se snoubí řemeslná dokonalost
a elegantní styl.

Ručně šité reprezentativní, slavnostní a formální obleky mají u nás dlouholetou tradici, zároveň však odrážejí aktuální módní trendy.

V salonu Adam Steiner jsme připraveni vyhovět každému přání náročného zákazníka. Dokážeme ušít oblek jakéhokoli střihu pro nejrůznější příležitosti denní i večerní, všední i slavnostní. Při výběru střihu a materiálu umíme skvěle zohlednit tělesné proporce a barevnou typologii, takže dáme vyniknout Vašim přednostem.

Aby byly naše služby kompletní a výsledný dojem z ručně šitého oblečení dokonalý, pomůžeme Vám také s výběrem vhodných doplňků – vždy s maximálním ohledem na to, pro jakou příležitost je oblek určen. Opravdu pečlivě a s citem pro detail s Vámi vybereme vše potřebné - košili, vázanku, manžetové knoflíčky atd. V naší nabídce najdete i společenskou obuv a méně obvyklé doplňky, mezi které patří např. klobouk nebo kapesníček.

Přesvědčíme Vás o tom, že dokonalý celek vytváří právě detaily …

web by GRAFIGTO